7 zdjęć
VOLKSWAGEN GOLF VARIANT VIII 2.0 TDI 110KW LIFE
2021 · 66 895 km · Diesel · Manualna
Do końca licytacji: -
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguMarka:
Audi
Model:
A3
Typ nadwozia:
Kompakt
Rok produkcji:
2022
Paliwo:
Benzyna
Pojemność silnika:
1395 cm3
Przebieg:
75 692 km
Typ skrzyni biegów:
Manualna
Napęd:
Na przednie koła
Liczba miejsc:
5
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
75 692 km
Silnik:
Benzyna, 1395 cm3
Skrzynia biegów:
Manualna
Napęd:
Na przednie koła
Liczba miejsc:
5
Typ nadwozia:
Kompakt
Kolor:
Czarny
22 300€
94 106zł brutto
Auto z:
Belgii
Data dostawy:
25.01.2026
Miasto dostawy:
Łódź
Typ klienta:
Detaliczny
Usługa rejestracji auta pod klucz przez AutoPan (odbiór na polskich tablicach):
Nie
Typ samochodu:
Poleasingowe
Serwisowane:
ASO (Autoryzowana Stacja Obsługi) z pełną historią serwisową
Typ raportu:
Dekra
Bezwypadkowe:
Tak
Gwarancja:
12 miesięcy w cenie (możliwość rozszerzenia do 3 lat)
Liczba właścicieli:
1
Finansowanie:
Nie (zakupiono za gotówkę)
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
75 692 km
Silnik:
Benzyna, 1395 cm3
Skrzynia biegów:
Manualna
Napęd:
Na przednie koła
Liczba miejsc:
5
Typ nadwozia:
Kompakt
Kolor:
Czarny
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
75 692 km
Silnik:
Benzyna, 1395 cm3
Skrzynia biegów:
Manualna
Napęd:
Na przednie koła
Liczba miejsc:
5
Typ nadwozia:
Kompakt
Kolor:
Czarny
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
75 692 km
Silnik:
Benzyna, 1395 cm3
Skrzynia biegów:
Manualna
Napęd:
Na przednie koła
Liczba miejsc:
5
Typ nadwozia:
Kompakt
Kolor:
Czarny
| Rodzaj opłaty | Kwota |
|---|---|
| Oferta na samochód (kwota składana na aukcji; w katalogu AutoPan wszystkie poniższe opłaty są już wliczone w cenę „pod klucz” widoczną przy aucie) | od 5000 EUR |
| Prowizja aukcyjna (zależy od kraju i aukcji) | od 350 EUR |
| Dostawa do Polski (zależy od kraju, czy to wyspa (Sardynia, Sycylia i td), typu auta - osobowe lub dostawcze, docelowego miejsca dostawy - dostawa autolawetą pod wskazany adres w Polsce jest w cenie) | od 150 EUR |
| Akcyza (zależy od pojemności silnika, rodzaju napędu (spalinowy, hybryda, plug-in hybrid), od tego, czy auto jest samochodem osobowym, od wartości pojazdu) | od 0 EUR |
| Podatek VAT (zależy od wartości pojazdu) | od 100 EUR |
| Prowizja AutoPan (zależy od ilości aut, kupowanych miesięcznie na platformie) | od 900 EUR |
| Gwarancja 12 miesięcy (w cenie każdego auta, z możliwością rozszerzenia do 3 lat) | 0 EUR |
Wklej link do porównywarki - od razu zobaczysz, ile takie samo auto kosztuje z aukcji bankowej i ile oszczędzasz.
Wchodzisz TUTAJ i sprawdzasz dostępne samochody na dzisiaj. Szybko dostaniesz 3 najlepsze propozycje aut pod Twój budżet. Podajesz email, gdzie chcesz otrzymać szczegółowe raporty konkretnego samochodu i dostajesz pełny dostęp do systemu.
Po sprawdzeniu dostępnych aut, raportów i w razie chęci zlecenia licytacji konkretnego samochodu podpisujesz umowę, która aktywuje konto licytacyjne i umożliwia składanie ofert. Aktywacja jest bezpłatna - bez żadnych przedpłat. Po podpisaniu otrzymasz umowę na e-mail. Umowa umożliwia udział w licytacjach na platformie. Nie wygrasz licytacji - nie płacisz.
Wyszukiwanie, dobór aut i licytacje są całkowicie bezpłatne. Nie wygramy - nie płacisz nic. Po wygranej wpłacasz zadatek od 10% (maksymalna kwota opłaty przy odbiorze: 100 000 zł), a resztę dopiero przy odbiorze w Polsce, po oględzinach i jeździe próbnej. Jeśli auto nie zgadza się z raportem, jesteś chroniony przed ukrytymi wadami: możesz odmówić zakupu (zwracamy 100% zadatku) albo kupić auto i otrzymać rekompensatę w ramach reklamacji - wybór należy do Ciebie.
Diesel, 1998 cm3
76 556 km
Automatyczna
Benzyna, 1998 cm3
39 010 km
Automatyczna
Diesel
150 848 km
Manualna
Benzyna
84 658 km
Automatyczna
Elektryczny
178 422 km
Automatyczna
Diesel
191 884 km
Manualna
Diesel, 1998 cm3
76 556 km
Automatyczna
Diesel
22 902 km
Manualna
Benzyna, 1998 cm3
69 178 km
Manualna
Hybrid/Petrol, 1969 cm3
121 906 km
Automatyczna
Hybrid/Petrol, 1798 cm3
67 310 km
Automatyczna
Elektryczny
12 202 km
Automatyczna
7 zdjęć
2021 · 66 895 km · Diesel · Manualna
Do końca licytacji: -
Chcesz zobaczyć wszystkie zdjęcia, raport techniczny i wziąć udział w licytacji? Otrzymaj 3 dopasowane auta - bezpłatnie i bez zobowiązań.