7 zdjęć
VOLKSWAGEN GOLF VARIANT VIII 2.0 TDI 110KW LIFE
2021 · 66 895 km · Diesel · Manualna
Do końca licytacji: -
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguMarka:
Audi
Model:
Q5
Rok produkcji:
2023
Paliwo:
Diesel
Pojemność silnika:
1968 cm3
Przebieg:
75 381 km
Typ skrzyni biegów:
Automatyczna
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
75 381 km
Silnik:
Diesel, 1968 cm3
Skrzynia biegów:
Automatyczna
Napęd:
-
Liczba miejsc:
-
Typ nadwozia:
-
Kolor:
-
27 150€
114 573zł brutto
Auto z:
Włoch
Data dostawy:
19.10.2025
Miasto dostawy:
Gorzów Wielkopolski
Typ klienta:
Detaliczny
Usługa rejestracji auta pod klucz przez AutoPan (odbiór na polskich tablicach):
Nie
Typ samochodu:
Poleasingowe
Serwisowane:
ASO (Autoryzowana Stacja Obsługi) z pełną historią serwisową
Typ raportu:
Dekra
Bezwypadkowe:
Tak
Gwarancja:
12 miesięcy w cenie (możliwość rozszerzenia do 3 lat)
Liczba właścicieli:
1
Finansowanie:
Leasing na firmę
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
75 381 km
Silnik:
Diesel, 1968 cm3
Skrzynia biegów:
Automatyczna
Napęd:
-
Liczba miejsc:
-
Typ nadwozia:
-
Kolor:
-
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
75 381 km
Silnik:
Diesel, 1968 cm3
Skrzynia biegów:
Automatyczna
Napęd:
-
Liczba miejsc:
-
Typ nadwozia:
-
Kolor:
-
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
75 381 km
Silnik:
Diesel, 1968 cm3
Skrzynia biegów:
Automatyczna
Napęd:
-
Liczba miejsc:
-
Typ nadwozia:
-
Kolor:
-
| Rodzaj opłaty | Kwota |
|---|---|
| Oferta na samochód (kwota składana na aukcji; w katalogu AutoPan wszystkie poniższe opłaty są już wliczone w cenę „pod klucz” widoczną przy aucie) | od 5000 EUR |
| Prowizja aukcyjna (zależy od kraju i aukcji) | od 350 EUR |
| Dostawa do Polski (zależy od kraju, czy to wyspa (Sardynia, Sycylia i td), typu auta - osobowe lub dostawcze, docelowego miejsca dostawy - dostawa autolawetą pod wskazany adres w Polsce jest w cenie) | od 150 EUR |
| Akcyza (zależy od pojemności silnika, rodzaju napędu (spalinowy, hybryda, plug-in hybrid), od tego, czy auto jest samochodem osobowym, od wartości pojazdu) | od 0 EUR |
| Podatek VAT (zależy od wartości pojazdu) | od 100 EUR |
| Prowizja AutoPan (zależy od ilości aut, kupowanych miesięcznie na platformie) | od 900 EUR |
| Gwarancja 12 miesięcy (w cenie każdego auta, z możliwością rozszerzenia do 3 lat) | 0 EUR |
Wklej link do porównywarki - od razu zobaczysz, ile takie samo auto kosztuje z aukcji bankowej i ile oszczędzasz.
Wchodzisz TUTAJ i sprawdzasz dostępne samochody na dzisiaj. Szybko dostaniesz 3 najlepsze propozycje aut pod Twój budżet. Podajesz email, gdzie chcesz otrzymać szczegółowe raporty konkretnego samochodu i dostajesz pełny dostęp do systemu.
Po sprawdzeniu dostępnych aut, raportów i w razie chęci zlecenia licytacji konkretnego samochodu podpisujesz umowę, która aktywuje konto licytacyjne i umożliwia składanie ofert. Aktywacja jest bezpłatna - bez żadnych przedpłat. Po podpisaniu otrzymasz umowę na e-mail. Umowa umożliwia udział w licytacjach na platformie. Nie wygrasz licytacji - nie płacisz.
Wyszukiwanie, dobór aut i licytacje są całkowicie bezpłatne. Nie wygramy - nie płacisz nic. Po wygranej wpłacasz zadatek od 10% (maksymalna kwota opłaty przy odbiorze: 100 000 zł), a resztę dopiero przy odbiorze w Polsce, po oględzinach i jeździe próbnej. Jeśli auto nie zgadza się z raportem, jesteś chroniony przed ukrytymi wadami: możesz odmówić zakupu (zwracamy 100% zadatku) albo kupić auto i otrzymać rekompensatę w ramach reklamacji - wybór należy do Ciebie.
Hybryda, 1598 cm3
96 393 km
Automatyczna
Diesel, 2393 cm3
91 870 km
Manualna
PHEV/PETROL
4 541 km
Automatyczna
Hybrid/Petrol, 1969 cm3
121 906 km
Automatyczna
Diesel, 2393 cm3
140 157 km
Manualna
Benzyna
87 966 km
Automatyczna
Benzyna, 1969 cm3
88 952 km
Automatyczna
Benzyna, 1969 cm3
148 978 km
Automatyczna
LPG, 2393 cm3
158 421 km
Manualna
, 1969 cm3
171 228 km
Automatyczna
Benzyna, 1969 cm3
110 784 km
Automatyczna
Hybrid/Petrol
93 964 km
Automatyczna
7 zdjęć
2021 · 66 895 km · Diesel · Manualna
Do końca licytacji: -
Chcesz zobaczyć wszystkie zdjęcia, raport techniczny i wziąć udział w licytacji? Otrzymaj 3 dopasowane auta - bezpłatnie i bez zobowiązań.