7 zdjęć
VOLKSWAGEN GOLF VARIANT VIII 2.0 TDI 110KW LIFE
2021 · 66 895 km · Diesel · Manualna
Do końca licytacji: -
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguMarka:
BMW
Model:
Seria 5
Typ nadwozia:
Kombi
Rok produkcji:
2023
Paliwo:
Benzyna
Pojemność silnika:
1998 cm3
Przebieg:
73 781 km
Typ skrzyni biegów:
Automatyczna
Napęd:
4x4
Liczba miejsc:
5
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
73 781 km
Silnik:
Benzyna, 1998 cm3
Skrzynia biegów:
Automatyczna
Napęd:
4x4
Liczba miejsc:
5
Typ nadwozia:
Kombi
Kolor:
Czarny
49 150€
207 413zł brutto
Auto ze:
Szwecji
Data dostawy:
21.11.2025
Miasto dostawy:
Gdańsk
Typ klienta:
Detaliczny
Usługa rejestracji auta pod klucz przez AutoPan (odbiór na polskich tablicach):
Tak
Typ samochodu:
Poleasingowe
Serwisowane:
ASO (Autoryzowana Stacja Obsługi) z pełną historią serwisową
Typ raportu:
Dekra
Bezwypadkowe:
Tak
Gwarancja:
12 miesięcy w cenie (możliwość rozszerzenia do 3 lat)
Liczba właścicieli:
1
Finansowanie:
Nie (zakupiono za gotówkę)
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
73 781 km
Silnik:
Benzyna, 1998 cm3
Skrzynia biegów:
Automatyczna
Napęd:
4x4
Liczba miejsc:
5
Typ nadwozia:
Kombi
Kolor:
Czarny
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
73 781 km
Silnik:
Benzyna, 1998 cm3
Skrzynia biegów:
Automatyczna
Napęd:
4x4
Liczba miejsc:
5
Typ nadwozia:
Kombi
Kolor:
Czarny
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
73 781 km
Silnik:
Benzyna, 1998 cm3
Skrzynia biegów:
Automatyczna
Napęd:
4x4
Liczba miejsc:
5
Typ nadwozia:
Kombi
Kolor:
Czarny
| Rodzaj opłaty | Kwota |
|---|---|
| Oferta na samochód (kwota składana na aukcji; w katalogu AutoPan wszystkie poniższe opłaty są już wliczone w cenę „pod klucz” widoczną przy aucie) | od 5000 EUR |
| Prowizja aukcyjna (zależy od kraju i aukcji) | od 350 EUR |
| Dostawa do Polski (zależy od kraju, czy to wyspa (Sardynia, Sycylia i td), typu auta - osobowe lub dostawcze, docelowego miejsca dostawy - dostawa autolawetą pod wskazany adres w Polsce jest w cenie) | od 150 EUR |
| Akcyza (zależy od pojemności silnika, rodzaju napędu (spalinowy, hybryda, plug-in hybrid), od tego, czy auto jest samochodem osobowym, od wartości pojazdu) | od 0 EUR |
| Podatek VAT (zależy od wartości pojazdu) | od 100 EUR |
| Prowizja AutoPan (zależy od ilości aut, kupowanych miesięcznie na platformie) | od 900 EUR |
| Gwarancja 12 miesięcy (w cenie każdego auta, z możliwością rozszerzenia do 3 lat) | 0 EUR |
Wklej link do porównywarki - od razu zobaczysz, ile takie samo auto kosztuje z aukcji bankowej i ile oszczędzasz.
Wchodzisz TUTAJ i sprawdzasz dostępne samochody na dzisiaj. Szybko dostaniesz 3 najlepsze propozycje aut pod Twój budżet. Podajesz email, gdzie chcesz otrzymać szczegółowe raporty konkretnego samochodu i dostajesz pełny dostęp do systemu.
Po sprawdzeniu dostępnych aut, raportów i w razie chęci zlecenia licytacji konkretnego samochodu podpisujesz umowę, która aktywuje konto licytacyjne i umożliwia składanie ofert. Aktywacja jest bezpłatna - bez żadnych przedpłat. Po podpisaniu otrzymasz umowę na e-mail. Umowa umożliwia udział w licytacjach na platformie. Nie wygrasz licytacji - nie płacisz.
Wyszukiwanie, dobór aut i licytacje są całkowicie bezpłatne. Nie wygramy - nie płacisz nic. Po wygranej wpłacasz zadatek od 10% (maksymalna kwota opłaty przy odbiorze: 100 000 zł), a resztę dopiero przy odbiorze w Polsce, po oględzinach i jeździe próbnej. Jeśli auto nie zgadza się z raportem, jesteś chroniony przed ukrytymi wadami: możesz odmówić zakupu (zwracamy 100% zadatku) albo kupić auto i otrzymać rekompensatę w ramach reklamacji - wybór należy do Ciebie.
LPG, 2393 cm3
158 421 km
Manualna
PHEV/PETROL, 455 cm3
41 795 km
Automatyczna
Diesel, 3 cm3
138 133 km
Automatyczna
Diesel, 2993 cm3
121 958 km
Automatyczna
Hybryda, 2487 cm3
14 852 km
Automatyczna
4X4
Diesel, 2967 cm3
93 447 km
Automatyczna
4x4
Elektryczny
99 691 km
Automatyczna
4x4
7 zdjęć
2021 · 66 895 km · Diesel · Manualna
Do końca licytacji: -
Chcesz zobaczyć wszystkie zdjęcia, raport techniczny i wziąć udział w licytacji? Otrzymaj 3 dopasowane auta - bezpłatnie i bez zobowiązań.