7 zdjęć
VOLKSWAGEN GOLF VARIANT VIII 2.0 TDI 110KW LIFE
2021 · 66 895 km · Diesel · Manualna
Do końca licytacji: -
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguMarka:
BMW
Model:
Seria 2
Typ nadwozia:
Sedan
Rok produkcji:
2020
Paliwo:
Diesel
Pojemność silnika:
1496 cm3
Przebieg:
45 233 km
Typ skrzyni biegów:
Automatyczna
Napęd:
Na przednie koła
Liczba miejsc:
5
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
45 233 km
Silnik:
Diesel, 1496 cm3
Skrzynia biegów:
Automatyczna
Napęd:
Na przednie koła
Liczba miejsc:
5
Typ nadwozia:
Sedan
Kolor:
Czarny
15 500€
65 410zł brutto
Auto z:
Holandii
Data dostawy:
16.12.2025
Miasto dostawy:
Olsztyn
Typ klienta:
Hurtowy (dealer samochodowy, komis)
Usługa rejestracji auta pod klucz przez AutoPan (odbiór na polskich tablicach):
Tak
Typ samochodu:
Poleasingowe
Serwisowane:
ASO (Autoryzowana Stacja Obsługi) z pełną historią serwisową
Typ raportu:
Macadam
Bezwypadkowe:
Tak
Gwarancja:
12 miesięcy w cenie (możliwość rozszerzenia do 3 lat)
Liczba właścicieli:
1
Finansowanie:
Nie (zakupiono za gotówkę)
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
45 233 km
Silnik:
Diesel, 1496 cm3
Skrzynia biegów:
Automatyczna
Napęd:
Na przednie koła
Liczba miejsc:
5
Typ nadwozia:
Sedan
Kolor:
Czarny
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
45 233 km
Silnik:
Diesel, 1496 cm3
Skrzynia biegów:
Automatyczna
Napęd:
Na przednie koła
Liczba miejsc:
5
Typ nadwozia:
Sedan
Kolor:
Czarny
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
45 233 km
Silnik:
Diesel, 1496 cm3
Skrzynia biegów:
Automatyczna
Napęd:
Na przednie koła
Liczba miejsc:
5
Typ nadwozia:
Sedan
Kolor:
Czarny
| Rodzaj opłaty | Kwota |
|---|---|
| Oferta na samochód (kwota składana na aukcji; w katalogu AutoPan wszystkie poniższe opłaty są już wliczone w cenę „pod klucz” widoczną przy aucie) | od 5000 EUR |
| Prowizja aukcyjna (zależy od kraju i aukcji) | od 350 EUR |
| Dostawa do Polski (zależy od kraju, czy to wyspa (Sardynia, Sycylia i td), typu auta - osobowe lub dostawcze, docelowego miejsca dostawy - dostawa autolawetą pod wskazany adres w Polsce jest w cenie) | od 150 EUR |
| Akcyza (zależy od pojemności silnika, rodzaju napędu (spalinowy, hybryda, plug-in hybrid), od tego, czy auto jest samochodem osobowym, od wartości pojazdu) | od 0 EUR |
| Podatek VAT (zależy od wartości pojazdu) | od 100 EUR |
| Prowizja AutoPan (zależy od ilości aut, kupowanych miesięcznie na platformie) | od 900 EUR |
| Gwarancja 12 miesięcy (w cenie każdego auta, z możliwością rozszerzenia do 3 lat) | 0 EUR |
Wklej link do porównywarki - od razu zobaczysz, ile takie samo auto kosztuje z aukcji bankowej i ile oszczędzasz.
Wchodzisz TUTAJ i sprawdzasz dostępne samochody na dzisiaj. Szybko dostaniesz 3 najlepsze propozycje aut pod Twój budżet. Podajesz email, gdzie chcesz otrzymać szczegółowe raporty konkretnego samochodu i dostajesz pełny dostęp do systemu.
Po sprawdzeniu dostępnych aut, raportów i w razie chęci zlecenia licytacji konkretnego samochodu podpisujesz umowę, która aktywuje konto licytacyjne i umożliwia składanie ofert. Aktywacja jest bezpłatna - bez żadnych przedpłat. Po podpisaniu otrzymasz umowę na e-mail. Umowa umożliwia udział w licytacjach na platformie. Nie wygrasz licytacji - nie płacisz.
Wyszukiwanie, dobór aut i licytacje są całkowicie bezpłatne. Nie wygramy - nie płacisz nic. Po wygranej wpłacasz zadatek od 10% (maksymalna kwota opłaty przy odbiorze: 100 000 zł), a resztę dopiero przy odbiorze w Polsce, po oględzinach i jeździe próbnej. Jeśli auto nie zgadza się z raportem, jesteś chroniony przed ukrytymi wadami: możesz odmówić zakupu (zwracamy 100% zadatku) albo kupić auto i otrzymać rekompensatę w ramach reklamacji - wybór należy do Ciebie.
Benzyna, 1498 cm3
157 478 km
Automatyczna
Benzyna, 1998 cm3
145 669 km
Automatyczna
Diesel, 1998 cm3
168 076 km
Manualna
Diesel, 1996 cm3
169 837 km
Automatyczna
Benzyna, 1998 cm3
97 360 km
Manualna
Diesel, 2191 cm3
111 601 km
Manualna
Hybryda, 1462 cm3
79 277 km
Automatyczna
Hybrid/Petrol, 1997 cm3
67 558 km
Automatyczna
Elektryczny, 1798 cm3
181 017 km
Automatyczna
Elektryczny, 1798 cm3
137 763 km
Automatyczna
Benzyna, 1798 cm3
101 285 km
Automatyczna
Benzyna, 2488 cm3
90 651 km
Automatyczna
7 zdjęć
2021 · 66 895 km · Diesel · Manualna
Do końca licytacji: -
Chcesz zobaczyć wszystkie zdjęcia, raport techniczny i wziąć udział w licytacji? Otrzymaj 3 dopasowane auta - bezpłatnie i bez zobowiązań.