7 zdjęć
VOLKSWAGEN GOLF VARIANT VIII 2.0 TDI 110KW LIFE
2021 · 66 895 km · Diesel · Manualna
Do końca licytacji: -
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguMarka:
BMW
Model:
X5
Rok produkcji:
2022
Paliwo:
Benzyna
Pojemność silnika:
2998 cm3
Przebieg:
76 976 km
Typ skrzyni biegów:
Automatyczna
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
76 976 km
Silnik:
Benzyna, 2998 cm3
Skrzynia biegów:
Automatyczna
Napęd:
-
Liczba miejsc:
-
Typ nadwozia:
-
Kolor:
-
44 000€
185 680zł brutto
Auto z:
Belgii
Data dostawy:
11.11.2025
Miasto dostawy:
Kraków
Typ klienta:
Hurtowy (dealer samochodowy, komis)
Usługa rejestracji auta pod klucz przez AutoPan (odbiór na polskich tablicach):
Nie
Typ samochodu:
Poleasingowe
Serwisowane:
ASO (Autoryzowana Stacja Obsługi) z pełną historią serwisową
Typ raportu:
Macadam
Bezwypadkowe:
Tak
Gwarancja:
12 miesięcy w cenie (możliwość rozszerzenia do 3 lat)
Liczba właścicieli:
1
Finansowanie:
Nie (zakupiono za gotówkę)
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
76 976 km
Silnik:
Benzyna, 2998 cm3
Skrzynia biegów:
Automatyczna
Napęd:
-
Liczba miejsc:
-
Typ nadwozia:
-
Kolor:
-
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
76 976 km
Silnik:
Benzyna, 2998 cm3
Skrzynia biegów:
Automatyczna
Napęd:
-
Liczba miejsc:
-
Typ nadwozia:
-
Kolor:
-
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
76 976 km
Silnik:
Benzyna, 2998 cm3
Skrzynia biegów:
Automatyczna
Napęd:
-
Liczba miejsc:
-
Typ nadwozia:
-
Kolor:
-
| Rodzaj opłaty | Kwota |
|---|---|
| Oferta na samochód (kwota składana na aukcji; w katalogu AutoPan wszystkie poniższe opłaty są już wliczone w cenę „pod klucz” widoczną przy aucie) | od 5000 EUR |
| Prowizja aukcyjna (zależy od kraju i aukcji) | od 350 EUR |
| Dostawa do Polski (zależy od kraju, czy to wyspa (Sardynia, Sycylia i td), typu auta - osobowe lub dostawcze, docelowego miejsca dostawy - dostawa autolawetą pod wskazany adres w Polsce jest w cenie) | od 150 EUR |
| Akcyza (zależy od pojemności silnika, rodzaju napędu (spalinowy, hybryda, plug-in hybrid), od tego, czy auto jest samochodem osobowym, od wartości pojazdu) | od 0 EUR |
| Podatek VAT (zależy od wartości pojazdu) | od 100 EUR |
| Prowizja AutoPan (zależy od ilości aut, kupowanych miesięcznie na platformie) | od 900 EUR |
| Gwarancja 12 miesięcy (w cenie każdego auta, z możliwością rozszerzenia do 3 lat) | 0 EUR |
Wklej link do porównywarki - od razu zobaczysz, ile takie samo auto kosztuje z aukcji bankowej i ile oszczędzasz.
Wchodzisz TUTAJ i sprawdzasz dostępne samochody na dzisiaj. Szybko dostaniesz 3 najlepsze propozycje aut pod Twój budżet. Podajesz email, gdzie chcesz otrzymać szczegółowe raporty konkretnego samochodu i dostajesz pełny dostęp do systemu.
Po sprawdzeniu dostępnych aut, raportów i w razie chęci zlecenia licytacji konkretnego samochodu podpisujesz umowę, która aktywuje konto licytacyjne i umożliwia składanie ofert. Aktywacja jest bezpłatna - bez żadnych przedpłat. Po podpisaniu otrzymasz umowę na e-mail. Umowa umożliwia udział w licytacjach na platformie. Nie wygrasz licytacji - nie płacisz.
Wyszukiwanie, dobór aut i licytacje są całkowicie bezpłatne. Nie wygramy - nie płacisz nic. Po wygranej wpłacasz zadatek od 10% (maksymalna kwota opłaty przy odbiorze: 100 000 zł), a resztę dopiero przy odbiorze w Polsce, po oględzinach i jeździe próbnej. Jeśli auto nie zgadza się z raportem, jesteś chroniony przed ukrytymi wadami: możesz odmówić zakupu (zwracamy 100% zadatku) albo kupić auto i otrzymać rekompensatę w ramach reklamacji - wybór należy do Ciebie.
Diesel, 1995 cm3
24 771 km
Automatyczna
Diesel, 3 cm3
138 133 km
Automatyczna
Benzyna, 2998 cm3
34 500 km
Automatyczna
Benzyna, 2998 cm3
84 044 km
Automatyczna
Benzyna, 2998 cm3
85 727 km
Automatyczna
Diesel, 2993 cm3
8 074 km
Automatyczna
Diesel, 2993 cm3
200 860 km
Automatyczna
Hybryda, 2487 cm3
14 852 km
Automatyczna
4X4
Hybryda, 1968 cm3
4 569 km
Automatyczna
4x4
Diesel, 1968 cm3
68 832 km
Automatyczna
4x4
Elektryczny
11 699 km
Automatyczna
4X4
Elektryczny
18 219 km
Automatyczna
4X4
7 zdjęć
2021 · 66 895 km · Diesel · Manualna
Do końca licytacji: -
Chcesz zobaczyć wszystkie zdjęcia, raport techniczny i wziąć udział w licytacji? Otrzymaj 3 dopasowane auta - bezpłatnie i bez zobowiązań.