7 zdjęć
VOLKSWAGEN GOLF VARIANT VIII 2.0 TDI 110KW LIFE
2021 · 66 895 km · Diesel · Manualna
Do końca licytacji: -
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguMarka:
Dacia
Model:
Spring
Typ nadwozia:
SUV
Rok produkcji:
2023
Paliwo:
Benzyna
Przebieg:
25 250 km
Typ skrzyni biegów:
Manualna
Napęd:
Na przednie koła
Liczba miejsc:
5
Pojemność baterii:
27 kWh KWh
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
25 250 km
Silnik:
Benzyna
Skrzynia biegów:
Manualna
Napęd:
Na przednie koła
Liczba miejsc:
5
Typ nadwozia:
SUV
Kolor:
Szary
7 150€
30 173zł brutto
Auto z:
Niemiec
Data dostawy:
10.01.2026
Miasto dostawy:
Kielce
Typ klienta:
Detaliczny
Usługa rejestracji auta pod klucz przez AutoPan (odbiór na polskich tablicach):
Nie
Typ samochodu:
Poleasingowe
Serwisowane:
ASO (Autoryzowana Stacja Obsługi) z pełną historią serwisową
Typ raportu:
Dekra
Bezwypadkowe:
Tak
Gwarancja:
12 miesięcy w cenie (możliwość rozszerzenia do 3 lat)
Liczba właścicieli:
1
Finansowanie:
Kredyt na osobę prywatną
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
25 250 km
Silnik:
Benzyna
Skrzynia biegów:
Manualna
Napęd:
Na przednie koła
Liczba miejsc:
5
Typ nadwozia:
SUV
Kolor:
Szary
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
25 250 km
Silnik:
Benzyna
Skrzynia biegów:
Manualna
Napęd:
Na przednie koła
Liczba miejsc:
5
Typ nadwozia:
SUV
Kolor:
Szary
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
25 250 km
Silnik:
Benzyna
Skrzynia biegów:
Manualna
Napęd:
Na przednie koła
Liczba miejsc:
5
Typ nadwozia:
SUV
Kolor:
Szary
| Rodzaj opłaty | Kwota |
|---|---|
| Oferta na samochód (kwota składana na aukcji; w katalogu AutoPan wszystkie poniższe opłaty są już wliczone w cenę „pod klucz” widoczną przy aucie) | od 5000 EUR |
| Prowizja aukcyjna (zależy od kraju i aukcji) | od 350 EUR |
| Dostawa do Polski (zależy od kraju, czy to wyspa (Sardynia, Sycylia i td), typu auta - osobowe lub dostawcze, docelowego miejsca dostawy - dostawa autolawetą pod wskazany adres w Polsce jest w cenie) | od 150 EUR |
| Akcyza (zależy od pojemności silnika, rodzaju napędu (spalinowy, hybryda, plug-in hybrid), od tego, czy auto jest samochodem osobowym, od wartości pojazdu) | od 0 EUR |
| Podatek VAT (zależy od wartości pojazdu) | od 100 EUR |
| Prowizja AutoPan (zależy od ilości aut, kupowanych miesięcznie na platformie) | od 900 EUR |
| Gwarancja 12 miesięcy (w cenie każdego auta, z możliwością rozszerzenia do 3 lat) | 0 EUR |
Wklej link do porównywarki - od razu zobaczysz, ile takie samo auto kosztuje z aukcji bankowej i ile oszczędzasz.
Wchodzisz TUTAJ i sprawdzasz dostępne samochody na dzisiaj. Szybko dostaniesz 3 najlepsze propozycje aut pod Twój budżet. Podajesz email, gdzie chcesz otrzymać szczegółowe raporty konkretnego samochodu i dostajesz pełny dostęp do systemu.
Po sprawdzeniu dostępnych aut, raportów i w razie chęci zlecenia licytacji konkretnego samochodu podpisujesz umowę, która aktywuje konto licytacyjne i umożliwia składanie ofert. Aktywacja jest bezpłatna - bez żadnych przedpłat. Po podpisaniu otrzymasz umowę na e-mail. Umowa umożliwia udział w licytacjach na platformie. Nie wygrasz licytacji - nie płacisz.
Wyszukiwanie, dobór aut i licytacje są całkowicie bezpłatne. Nie wygramy - nie płacisz nic. Po wygranej wpłacasz zadatek od 10% (maksymalna kwota opłaty przy odbiorze: 100 000 zł), a resztę dopiero przy odbiorze w Polsce, po oględzinach i jeździe próbnej. Jeśli auto nie zgadza się z raportem, jesteś chroniony przed ukrytymi wadami: możesz odmówić zakupu (zwracamy 100% zadatku) albo kupić auto i otrzymać rekompensatę w ramach reklamacji - wybór należy do Ciebie.
Benzyna, 998 cm3
92 094 km
Manualna
Diesel, 1998 cm3
203 334 km
Automatyczna
Hybrid/Petrol
20 559 km
Manualna
Diesel
138 131 km
Manualna
Diesel, 1598 cm3
118 778 km
Manualna
Diesel, 1598 cm3
123 286 km
Manualna
Elektryczny
66 339 km
Automatyczna
, 1998 cm3
89 059 km
Automatyczna
Diesel, 1496 cm3
99 983 km
Manualna
Hybrid/Petrol
41 714 km
Manualna
Benzyna, 1498 cm3
171 218 km
Manualna
Diesel, 1598 cm3
141 501 km
Automatyczna
7 zdjęć
2021 · 66 895 km · Diesel · Manualna
Do końca licytacji: -
Chcesz zobaczyć wszystkie zdjęcia, raport techniczny i wziąć udział w licytacji? Otrzymaj 3 dopasowane auta - bezpłatnie i bez zobowiązań.