7 zdjęć
VOLKSWAGEN GOLF VARIANT VIII 2.0 TDI 110KW LIFE
2021 · 66 895 km · Diesel · Manualna
Do końca licytacji: -
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguMarka:
Opel
Model:
Mokka
Rok produkcji:
2022
Paliwo:
Diesel
Pojemność silnika:
1499 cm3
Przebieg:
131 025 km
Typ skrzyni biegów:
Manualna
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
131 025 km
Silnik:
Diesel, 1499 cm3
Skrzynia biegów:
Manualna
Napęd:
-
Liczba miejsc:
-
Typ nadwozia:
-
Kolor:
-
11 900€
50 218zł brutto
Auto z:
Włoch
Data dostawy:
11.02.2026
Miasto dostawy:
Kraków
Typ klienta:
Hurtowy (dealer samochodowy, komis)
Usługa rejestracji auta pod klucz przez AutoPan (odbiór na polskich tablicach):
Nie
Typ samochodu:
Poleasingowe
Serwisowane:
ASO (Autoryzowana Stacja Obsługi) z pełną historią serwisową
Typ raportu:
Dekra
Bezwypadkowe:
Tak
Gwarancja:
12 miesięcy w cenie (możliwość rozszerzenia do 3 lat)
Liczba właścicieli:
1
Finansowanie:
Leasing na firmę
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
131 025 km
Silnik:
Diesel, 1499 cm3
Skrzynia biegów:
Manualna
Napęd:
-
Liczba miejsc:
-
Typ nadwozia:
-
Kolor:
-
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
131 025 km
Silnik:
Diesel, 1499 cm3
Skrzynia biegów:
Manualna
Napęd:
-
Liczba miejsc:
-
Typ nadwozia:
-
Kolor:
-
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
131 025 km
Silnik:
Diesel, 1499 cm3
Skrzynia biegów:
Manualna
Napęd:
-
Liczba miejsc:
-
Typ nadwozia:
-
Kolor:
-
| Rodzaj opłaty | Kwota |
|---|---|
| Oferta na samochód (kwota składana na aukcji; w katalogu AutoPan wszystkie poniższe opłaty są już wliczone w cenę „pod klucz” widoczną przy aucie) | od 5000 EUR |
| Prowizja aukcyjna (zależy od kraju i aukcji) | od 350 EUR |
| Dostawa do Polski (zależy od kraju, czy to wyspa (Sardynia, Sycylia i td), typu auta - osobowe lub dostawcze, docelowego miejsca dostawy - dostawa autolawetą pod wskazany adres w Polsce jest w cenie) | od 150 EUR |
| Akcyza (zależy od pojemności silnika, rodzaju napędu (spalinowy, hybryda, plug-in hybrid), od tego, czy auto jest samochodem osobowym, od wartości pojazdu) | od 0 EUR |
| Podatek VAT (zależy od wartości pojazdu) | od 100 EUR |
| Prowizja AutoPan (zależy od ilości aut, kupowanych miesięcznie na platformie) | od 900 EUR |
| Gwarancja 12 miesięcy (w cenie każdego auta, z możliwością rozszerzenia do 3 lat) | 0 EUR |
Wklej link do porównywarki - od razu zobaczysz, ile takie samo auto kosztuje z aukcji bankowej i ile oszczędzasz.
Wchodzisz TUTAJ i sprawdzasz dostępne samochody na dzisiaj. Szybko dostaniesz 3 najlepsze propozycje aut pod Twój budżet. Podajesz email, gdzie chcesz otrzymać szczegółowe raporty konkretnego samochodu i dostajesz pełny dostęp do systemu.
Po sprawdzeniu dostępnych aut, raportów i w razie chęci zlecenia licytacji konkretnego samochodu podpisujesz umowę, która aktywuje konto licytacyjne i umożliwia składanie ofert. Aktywacja jest bezpłatna - bez żadnych przedpłat. Po podpisaniu otrzymasz umowę na e-mail. Umowa umożliwia udział w licytacjach na platformie. Nie wygrasz licytacji - nie płacisz.
Wyszukiwanie, dobór aut i licytacje są całkowicie bezpłatne. Nie wygramy - nie płacisz nic. Po wygranej wpłacasz zadatek od 10% (maksymalna kwota opłaty przy odbiorze: 100 000 zł), a resztę dopiero przy odbiorze w Polsce, po oględzinach i jeździe próbnej. Jeśli auto nie zgadza się z raportem, jesteś chroniony przed ukrytymi wadami: możesz odmówić zakupu (zwracamy 100% zadatku) albo kupić auto i otrzymać rekompensatę w ramach reklamacji - wybór należy do Ciebie.
Diesel, 1955 cm3
171 163 km
Automatyczna
Diesel, 1955 cm3
122 062 km
Automatyczna
Diesel, 1998 cm3
203 334 km
Automatyczna
Diesel, 1955 cm3
73 731 km
Automatyczna
Hybrid/Petrol
20 228 km
Manualna
Hybrid/Petrol
20 559 km
Manualna
Diesel
138 131 km
Manualna
Diesel, 1998 cm3
168 076 km
Manualna
Benzyna, 1197 cm3
59 111 km
Manualna
Benzyna, 998 cm3
83 232 km
Automatyczna
Diesel, 1996 cm3
169 837 km
Automatyczna
, 1998 cm3
89 059 km
Automatyczna
7 zdjęć
2021 · 66 895 km · Diesel · Manualna
Do końca licytacji: -
Chcesz zobaczyć wszystkie zdjęcia, raport techniczny i wziąć udział w licytacji? Otrzymaj 3 dopasowane auta - bezpłatnie i bez zobowiązań.