7 zdjęć
VOLKSWAGEN GOLF VARIANT VIII 2.0 TDI 110KW LIFE
2021 · 66 895 km · Diesel · Manualna
Do końca licytacji: -
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguMarka:
Skoda
Model:
Fabia
Typ nadwozia:
Combi
Rok produkcji:
2021
Paliwo:
Benzyna
Pojemność silnika:
999 cm3
Przebieg:
72 657 km
Typ skrzyni biegów:
Manualna
Napęd:
Na przednie koła
Liczba miejsc:
5
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
72 657 km
Silnik:
Benzyna, 999 cm3
Skrzynia biegów:
Manualna
Napęd:
Na przednie koła
Liczba miejsc:
5
Typ nadwozia:
Combi
Kolor:
Bialy
8 200€
34 604zł brutto
Auto z:
Czech
Data dostawy:
05.12.2025
Miasto dostawy:
Gdańsk
Typ klienta:
Hurtowy (dealer samochodowy, komis)
Usługa rejestracji auta pod klucz przez AutoPan (odbiór na polskich tablicach):
Tak
Typ samochodu:
Poleasingowe
Serwisowane:
ASO (Autoryzowana Stacja Obsługi) z pełną historią serwisową
Typ raportu:
Dekra
Bezwypadkowe:
Tak
Gwarancja:
12 miesięcy w cenie (możliwość rozszerzenia do 3 lat)
Liczba właścicieli:
1
Finansowanie:
Leasing na firmę
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
72 657 km
Silnik:
Benzyna, 999 cm3
Skrzynia biegów:
Manualna
Napęd:
Na przednie koła
Liczba miejsc:
5
Typ nadwozia:
Combi
Kolor:
Bialy
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
72 657 km
Silnik:
Benzyna, 999 cm3
Skrzynia biegów:
Manualna
Napęd:
Na przednie koła
Liczba miejsc:
5
Typ nadwozia:
Combi
Kolor:
Bialy
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
72 657 km
Silnik:
Benzyna, 999 cm3
Skrzynia biegów:
Manualna
Napęd:
Na przednie koła
Liczba miejsc:
5
Typ nadwozia:
Combi
Kolor:
Bialy
| Rodzaj opłaty | Kwota |
|---|---|
| Oferta na samochód (kwota składana na aukcji; w katalogu AutoPan wszystkie poniższe opłaty są już wliczone w cenę „pod klucz” widoczną przy aucie) | od 5000 EUR |
| Prowizja aukcyjna (zależy od kraju i aukcji) | od 350 EUR |
| Dostawa do Polski (zależy od kraju, czy to wyspa (Sardynia, Sycylia i td), typu auta - osobowe lub dostawcze, docelowego miejsca dostawy - dostawa autolawetą pod wskazany adres w Polsce jest w cenie) | od 150 EUR |
| Akcyza (zależy od pojemności silnika, rodzaju napędu (spalinowy, hybryda, plug-in hybrid), od tego, czy auto jest samochodem osobowym, od wartości pojazdu) | od 0 EUR |
| Podatek VAT (zależy od wartości pojazdu) | od 100 EUR |
| Prowizja AutoPan (zależy od ilości aut, kupowanych miesięcznie na platformie) | od 900 EUR |
| Gwarancja 12 miesięcy (w cenie każdego auta, z możliwością rozszerzenia do 3 lat) | 0 EUR |
Wklej link do porównywarki - od razu zobaczysz, ile takie samo auto kosztuje z aukcji bankowej i ile oszczędzasz.
Wchodzisz TUTAJ i sprawdzasz dostępne samochody na dzisiaj. Szybko dostaniesz 3 najlepsze propozycje aut pod Twój budżet. Podajesz email, gdzie chcesz otrzymać szczegółowe raporty konkretnego samochodu i dostajesz pełny dostęp do systemu.
Po sprawdzeniu dostępnych aut, raportów i w razie chęci zlecenia licytacji konkretnego samochodu podpisujesz umowę, która aktywuje konto licytacyjne i umożliwia składanie ofert. Aktywacja jest bezpłatna - bez żadnych przedpłat. Po podpisaniu otrzymasz umowę na e-mail. Umowa umożliwia udział w licytacjach na platformie. Nie wygrasz licytacji - nie płacisz.
Wyszukiwanie, dobór aut i licytacje są całkowicie bezpłatne. Nie wygramy - nie płacisz nic. Po wygranej wpłacasz zadatek od 10% (maksymalna kwota opłaty przy odbiorze: 100 000 zł), a resztę dopiero przy odbiorze w Polsce, po oględzinach i jeździe próbnej. Jeśli auto nie zgadza się z raportem, jesteś chroniony przed ukrytymi wadami: możesz odmówić zakupu (zwracamy 100% zadatku) albo kupić auto i otrzymać rekompensatę w ramach reklamacji - wybór należy do Ciebie.
Benzyna, 998 cm3
92 094 km
Manualna
Diesel, 1955 cm3
171 163 km
Automatyczna
Diesel, 1998 cm3
203 334 km
Automatyczna
Hybrid/Petrol
20 559 km
Manualna
Diesel
138 131 km
Manualna
Benzyna, 1197 cm3
59 111 km
Manualna
Benzyna, 998 cm3
83 232 km
Automatyczna
Diesel, 1598 cm3
118 778 km
Manualna
Diesel, 1598 cm3
123 286 km
Manualna
Elektryczny
66 339 km
Automatyczna
, 1998 cm3
89 059 km
Automatyczna
Diesel, 1496 cm3
99 983 km
Manualna
7 zdjęć
2021 · 66 895 km · Diesel · Manualna
Do końca licytacji: -
Chcesz zobaczyć wszystkie zdjęcia, raport techniczny i wziąć udział w licytacji? Otrzymaj 3 dopasowane auta - bezpłatnie i bez zobowiązań.