Tesla Model 3 2020 Elektryczny 93 484km Holandii
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguMarka:
Tesla
Model:
Model 3
Typ nadwozia:
Sedan
Rok produkcji:
2020
Paliwo:
Elektryczny
Przebieg:
93 484 km
Typ skrzyni biegów:
Automatyczna
Napęd:
4X4
Liczba miejsc:
5
Pojemność baterii:
75 kWh KWh
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
93 484 km
Silnik:
Elektryczny
Skrzynia biegów:
Automatyczna
Napęd:
4X4
Liczba miejsc:
5
Typ nadwozia:
Sedan
Kolor:
Bialy
20 850€
87 987zł brutto
Klient zaoszczędził: ok. 8 600 zł wyliczenie szacunkowe na podstawie najtańszych ofert rynkowych - sprawdź dokładnie w kalkulatorze
Auto z:
Holandii
Data dostawy:
11.02.2026
Miasto dostawy:
Olsztyn
Typ klienta:
Hurtowy (dealer samochodowy, komis)
Usługa rejestracji auta pod klucz przez AutoPan (odbiór na polskich tablicach):
Nie
Typ samochodu:
Poleasingowe
Serwisowane:
ASO (Autoryzowana Stacja Obsługi) z pełną historią serwisową
Typ raportu:
Macadam
Bezwypadkowe:
Tak
Gwarancja:
12 miesięcy w cenie (możliwość rozszerzenia do 3 lat)
Liczba właścicieli:
1
Finansowanie:
Kredyt na osobę prywatną
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
93 484 km
Silnik:
Elektryczny
Skrzynia biegów:
Automatyczna
Napęd:
4X4
Liczba miejsc:
5
Typ nadwozia:
Sedan
Kolor:
Bialy
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
93 484 km
Silnik:
Elektryczny
Skrzynia biegów:
Automatyczna
Napęd:
4X4
Liczba miejsc:
5
Typ nadwozia:
Sedan
Kolor:
Bialy
VIN:
Dostępny dla podobnych aut z aktualnego kataloguPrzebieg:
93 484 km
Silnik:
Elektryczny
Skrzynia biegów:
Automatyczna
Napęd:
4X4
Liczba miejsc:
5
Typ nadwozia:
Sedan
Kolor:
Bialy
Dokładna cena końcowa jest widoczna na każdej aktualnej aukcji. Przybliżone opłaty kupującego są następujące:
| Rodzaj opłaty | Kwota |
|---|---|
| Oferta na samochód (kwota składana na aukcji; w katalogu AutoPan wszystkie poniższe opłaty są już wliczone w cenę „pod klucz” widoczną przy aucie) | od 5000 EUR |
| Prowizja aukcyjna (zależy od kraju i aukcji) | od 350 EUR |
| Dostawa do Polski (zależy od kraju, czy to wyspa (Sardynia, Sycylia i td), typu auta - osobowe lub dostawcze, docelowego miejsca dostawy - dostawa autolawetą pod wskazany adres w Polsce jest w cenie) | od 150 EUR |
| Akcyza (zależy od pojemności silnika, rodzaju napędu (spalinowy, hybryda, plug-in hybrid), od tego, czy auto jest samochodem osobowym, od wartości pojazdu) | od 0 EUR |
| Podatek VAT (zależy od wartości pojazdu) | od 100 EUR |
| Prowizja AutoPan (zależy od ilości aut, kupowanych miesięcznie na platformie) | od 900 EUR |
| Gwarancja 12 miesięcy (w cenie każdego auta, z możliwością rozszerzenia do 3 lat) | 0 EUR |
Wklej link do porównywarki - od razu zobaczysz, ile takie samo auto kosztuje z aukcji bankowej i ile oszczędzasz.
Wchodzisz do pełnego katalogu aut poleasingowych i uzyskujesz darmowy dostęp
Wchodzisz TUTAJ i sprawdzasz dostępne samochody na dzisiaj. Szybko dostaniesz 3 najlepsze propozycje aut pod Twój budżet. Podajesz email, gdzie chcesz otrzymać szczegółowe raporty konkretnego samochodu i dostajesz pełny dostęp do systemu.
Aktywacja konta licytacyjnego
Po sprawdzeniu dostępnych aut, raportów i w razie chęci zlecenia licytacji konkretnego samochodu podpisujesz umowę, która aktywuje konto licytacyjne i umożliwia składanie ofert. Aktywacja jest bezpłatna - bez żadnych przedpłat. Po podpisaniu otrzymasz umowę na e-mail. Umowa umożliwia udział w licytacjach na platformie. Nie wygrasz licytacji - nie płacisz.
Licytacja samochodów
Wyszukiwanie, dobór aut i licytacje są całkowicie bezpłatne. Nie wygramy - nie płacisz nic. Po wygranej wpłacasz zadatek od 10% (maksymalna kwota opłaty przy odbiorze: 100 000 zł), a resztę dopiero przy odbiorze w Polsce, po oględzinach i jeździe próbnej. Jeśli auto nie zgadza się z raportem, jesteś chroniony przed ukrytymi wadami: możesz odmówić zakupu (zwracamy 100% zadatku) albo kupić auto i otrzymać rekompensatę w ramach reklamacji - wybór należy do Ciebie.
Diesel
150 848 km
Manualna
Diesel
191 884 km
Manualna
Benzyna
85 394 km
Automatyczna
Diesel, 1997 cm3
146 040 km
Automatyczna
Diesel, 1998 cm3
76 556 km
Automatyczna
Benzyna, 1998 cm3
39 010 km
Automatyczna
Diesel
150 848 km
Manualna
Benzyna
84 658 km
Automatyczna
Elektryczny
178 422 km
Automatyczna
Diesel
191 884 km
Manualna
Diesel, 1998 cm3
76 556 km
Automatyczna
Diesel
22 902 km
Manualna